05/03/2015
לכבוד תושבי מדרשת בן-גוריון
 
עדכון שבועי של הוועד המקומי
שלום לכולם,
להלן מספר עדכונים מהשבועות האחרונים:

החלפת חבר ועד
איתי ברונר ביקש לסיים את התנדבותו בוועד. איתי ריכז את תחום הבינוי והתכנון בוועד מזה שנתיים ופעל רבות על מנת לקדם נושאים אלה לטובת הישוב. אחת הפעולות המשמעותיות ביותר אותן ביצע איתי הוא ריכז מסמך תכנון לחמש השנים הבאות לישוב בהיבטים של תכנון ובינוי יחד עם חברי ועדת תכנון. המסמך עבר את אישור הוועד והוצג למחלקת הנדסה במועצה מתוך כוונה לקדם את הבינוי בישוב באופן מתוכנן ומובנה.
לאחרונה איתי קודם לתפקיד בכיר בעבודותו ועל כן נאלץ להתפטר מהוועד.
אני מבקש להודות לאיתי על תרומתו הגדולה לישוב.
הדר רוזה היא חברת הוועד הבאה ברשימה. הדר תצטרף החל מתחילת השבוע הבא ותרכז את נושא הקהילה בוועד. אני מאחל להדר הצלחה רבה במילוי המשימה.

התקנת מצלמות אבטחה בישוב
לאחרונה התקבלה החלטת ועד להתקין מצלמות אבטחה באזורים ציבוריים שונים בישוב. לפני כשבוע הותקנו המצלמות הראשונות בקרבת שער הכניסה והמרכז המסחרי.
המערכת הינה מערכת הקלטה ורק במקרים בהם יהיה צורך לבחון אירועים שונים שהתרחשו נבחן את הצילומים. החומר המצולם נשמר במקום שמור ונעול ורק למורשים תהיה גישה אליו.
להתקנת המצלמות מטרות שונות, בין היתר הגברת תחושת הבטחון של התושבים, יכולת בחינה של אירועים שהתרחשו בישוב, הרתעה כלפי גורמים עוינים ועוד.


כנס תושבים
בהמשך לפרסום במידעון, בתאריך 11/3 נקיים כנס תושבים. אני רואה חשיבות גדולה בהשתתפות נרחבת של התושבים במפגש זה והוכחה לרצון התושבים להיות מעורבים ומעודכנים במתרחש בישוב.
נשמח להשתתפות רחבה. 
 
הפנייה לעדכונים הקודמים
כל העדכונים הקודמים מופיעים ברשימה משמאל.
 
בברכה,
אבי עטר
יו"ר ועד מקומי מדרשת בן-גוריון

Atar.avi@gmail.com

       הודעות קודמות

 
ועד מקומי מדרשת בן גוריון | מלכ"ר 501611404 | ת.ד. 184, מדרשת בן גוריון, מיקוד 8499000
טלפון 08-6532124 | פקס: 08-6532189 | דוא"ל:
vaad@mbg.org.il
Facebook