16/07/2015
לכבוד תושבי מדרשת בן-גוריון
 
עדכון שבועי של הוועד המקומי
שלום לכולם,

הבהרה לתושבים בדירות שירות
מזה כשנתיים אני פועל מול התאגיד והמועצה מתוך כוונה להסדיר אחת ולתמיד את חלוקת האחריות המוניציפלית על שטחים של דירות שירות. לאחריות המוניציפלית ישנן משמעויות תפעוליות, משפטיות ותקציביות רבות משקל ומורכבות.
תחילת הדרך היתה בפגישה שלי עם ראש המועצה שנתן אישור עקרוני למהלך.
מנכ"ל המועצה הקודם, חגי רזניק, ואנוכי קיימנו מספר מפגשים עם מנכ"ל התאגיד הקודם, גבי דנה. לצערי, המפגשים האלה לא הובילו לתהליך המבוקש.
אנו מנסים להניע שיח כזה מחדש והפעם בשיתוף עם מנכ"ל התאגיד אורי דיסטניק ומנכ"ל המועצה ערן דורון. המצב דורש שינוי ונדרשת הירתמות של שלושת הגורמים (תאגיד - מועצה - ישוב) כדי לייצר פתרון מוסכם וארוך טווח.

נכון לחודש הקרוב, הישוב ידאג לגינון בשטחים הרלוונטיים לפנים משורת הדין בעיקר מפני שזו עונת הזוחלים והשרצים שעלולים להתרבות בסביבה שאינה מטופלת.


התאגדות סייעות הגנים
השבוע התקבל (באופן מפתיע) במשרדי הוועד מכתב מיו"ר ההסתדרות במרחב נגב מרכזי, יוסי הובר, לפיו סייעות הגנים במדרשה בחרו להצטרף להסתדרות העובדים הכללית.
ללא קשר לכך, אנו פועלים בחודשים האחרונים יחד עם רו"ח המתמחה בנושא לטובת הסדרת חוזי העסקה אחידים לסייעות. מהלך הסדרת חוזי ההעסקה תוקשר לסייעות וכעת נדרש לבחון זאת ביחס להמשך הפעלה סדירה ותקינה של מערכת הגנים ולהתאגדותן דרך ההסתדרות.

 
רעש מטוסים ומסוקים
לאחרונה כולנו עדים שוב לרעש בלתי פוסק של כלי טייס החולפים מעל המדרשה.
אנו פועלים לתיאום פגישה עם מפקדי מחנה רמון בסיוע מנכ"ל המועצה, ערן דורון, כחלק מהשיח השוטף המתקיים בנושא.


שמירת תושבים התחדשה
כמות התושבים שהצטרפה עד כה לרשימת השמירה ממשיכה לצמוח ועולה על 140 תושבים ותושבות. אנו מצפים למצטרפים נוספים. כל מי שמעוניין לקחת בכך חלק מוזמן למלא את פרטיו בטופס בקישור זה
פרטים נוספים ניתן לקבל ישירות מרז ארבל בנייד - 050-5702099 שהתנדב לרכז את הנושא. 
בברכה,
אבי עטר
יו"ר ועד מקומי מדרשת בן-גוריון

Atar.avi@gmail.com

       הודעות קודמות

 
ועד מקומי מדרשת בן גוריון | מלכ"ר 501611404 | ת.ד. 184, מדרשת בן גוריון, מיקוד 8499000
טלפון 08-6532124 | פקס: 08-6532189 | דוא"ל:
vaad@mbg.org.il
Facebook