חדש במדרשה: תהליך אישי בשיטת גרינברג

חוגים / קורסים / סדנאות / טיפולים פרטיים ( לתשומת לבכם! הפרסומים הם על אחריות המפרסמים בלבד. לנרשמים מומלץ לברר אם למפעילים יש ביטוח מתאים) • 17/10/2018 כניסות

תהליך למידה מעמיק, התומך בתהליכי החלמה והובלת שינוי בחייו של אדם. במפגשים בעזרת טכניקות מגע ותנועה נלמד לזהות כיצד מתח וכאב נבנים בגופנו ונקבל כלים כיצד להפיגם ולהופכם למקור אנרגיה, לצמיחה והתחדשות. מתאים במיוחד לאנשים המתמודדים עם מצבי כאב מתמשכים (מצבים כרוניים שונים) ובתמיכה בתהליכי החלמה ומשבר פיזיים ורגשיים.

לתיאום פגישת אבחון במחיר הכרות צרו קשר:

גיל יערי – 052-6130590

אבי גרינברג מייסד הגישה: " התחלתי את עבודתי כמטפל, בניסיון לרפא אנשים מהמצבים איתם הגיעו אלי. שנים רבות של עבודה טיפולית הראו לי שוב ושוב את חוסר התועלת שבניסיון לרפא אנשים, ובשלב מסויים הבנתי וקיבלתי את העבודה שהמרפא היחידי לכל אדם - הוא האדם עצמו. הבחנתי כי אנשים אינם יודעים מה לעשות על מנת להרגיש טוב יותר, וחלקם כלל לא מעלים על דעתם את האפשרות שהיכולת לעזור לעצמם נמצאת בידם. בנקודה זו, חל אצלי המעבר ממטפל למדריך. מדריך המלמד אנשים להשתמש בכוחותיהם במאבקי היומיום שלהם, לגדול ולהגשים חלק גדול יותר של הפוטנציאל הטמון בהם."