מיכאל ושמרית גריילסאמר – דואו אלקטרו-אקוסטי ייחודי

הודעות המועצה • כניסות

תאריך: 22/06/2019

שעה : 21:00 - 23:30

מקום: פאב ארבעים, טללים

הזוג הכי מוצלח של המוזיקה הישראלית כיום – מיכאל ושמרית גריילסאמר
יגרמו לכם להרגיש בסלון הבית שלהם, במובן הטוב של המילה. זהו מופע ייחודי המשלב בין השירה ונגינת הכינור המופלאה של מיכאל, לבין השירה ונגינת הגיטרה (אקוסטית וחשמלית) המרגשת והסוחפת של שמרית.

בשנים האחרונות, יצאו מיכאל ושמרית לסיבובי הופעות אקוסטיים בארץ ובעולם, במהלכם גיבשו את הפורמט הייחודי של המופע המשותף שלהם. בהופעות הם משלבים בין להיטיו של מיכאל (יאללה בואי, אשתי היקרה), שירים משותפים (העץ והפרי, העיר הלבנה), שירים מאלבומה של שמרית (המון אנשים, הבית ריק) וכן חומרים חדשים שטרם הוקלטו והם בלעדיים לאוזניהם של הנמצאים בחדר.

ההופעה מתאפיינת בגישה קלילה ובגובה העיניים עם הקהל. מיכאל ושמרית מדברים עם הקהל, מאפשרים לו לבחור שירים ויוצרים איתו קשר אינטימי ובלתי אמצעי. באופן זה, הם מאפשרים לחוות את המוזיקה שלהם בצורה לא-שגרתית, חווייתית ומלאת קסם.

בשנת 2011 יצא אלבום משותף למיכאל ושמרית גריילסאמר – "בפריז – B Paris", בחברת התקליטים "התו השמיני". הסינגל "טו דו דו" נבחר לקדם-אירוויזיון וזכה להשמעות רבות בארץ בחו"ל. בעקבות הצלחת האלבום, יצא מיכאל לסיבובי הופעות בינלאומיים בפסטיבלים גדולים כגון פסטיבל הג'אז באוטווה, פסטיבל Der Kulturen בברלין ועוד.

להאזנה: העץ והפרי | טו דו דו | תרקדי

דף אמן: מיכאל גריילסאמר – Michael Greilsammer |

לאתר האינטרנט, לחצו כאן.

פתיחת דלתות: 21:00.
מופע ישיבה (ע"ב מקום פנוי).
כרטיסים- מכירה מוקדמת: 50 ש"ח | מכירה מאוחרת (החל מה15.6): 60 ש"ח.
לפרטים נוספים ותיאומם נגישות- 052-2250523 אבישי.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן.