מועמדות ומועמדים להדלקת משואה בטקס פתיחת יום העצמאות תשפ"ג, ה-75 למדינת ישראל

מזכירות • 23/1/2023 כניסות

ועד מדרשת בן גוריון קורא לבחירת משיאות ומשיאי המשואות במדרשת בן גוריון ומזמין את הציבור להציע מועמדות ומועמדים להדלקת משואה בטקס פתיחת יום העצמאות תשפ"ג, ה-75 למדינת ישראל

הטקס יתקיים במדשאה של המרכז המסחרי, בערב יום העצמאות, אור ל-ה' באייר התשפ"ג, 25 באפריל 2023
בסימן:

75 שְׁנוֹת חֲלוּצִיּוּת

סיפורה של ישראל הוא סיפור של חלוציות, מימי התנ"ך ועד לימינו אנו: חלוציות בעליות לארץ, בהקמת ערים, עיירות פיתוח, קיבוצים ומושבים, חלוציות בהחייאת שפת העברית העתיקה וביצירת תרבות עשירה ותוססת, חלוציות במוסדות האקדמיה והמחקר, בחינוך, בחקלאות, בעשייה החברתית, בבריאות, בחדשנות ובתעשייה הישראלית..
הרוח החלוצית, שהביאה להקמת מדרשת בן גוריון ממשיכה להוביל אותה בכל תחום ומגיעה מכל גווני החברה הישראלית. חלוצות וחלוצים ישראלים ממשיכים גם היום ליצור יש מאין, לפרוץ דרכים חדשות אל המחר ולהאמין ש"אם תרצו – אין זו אגדה"
השנה יעלה טקס המשואות על נס את החלוצות והחלוצים של מדרשת בן גוריון, בעבר ובהווה, הראשונים שהפכו והופכים רעיונות למעשים, וחלומות למציאות בכל התחומים.

הנחיות לכתיבת המלצה תוגש תוך הדגשת הרלבנטיות לנושא הנבחר יוגשו עם נימוקים לתרומתו/ה יוצאת הדופן של המועמד/ת בהקשר הנושא הנבחר, תוך הדגשת הרלוונטיות לנושא הנבחר (בהיקף של עד 100 מילים)

הנימוקים יכללו את תרומתו/ה יוצאת הדופן של המועמד/ת בהקשר לנושא הנבחר: שמו המלא של הנבחר/ת ופרטי התקשרות עמו (טלפון וכתובת מייל) ושם הממליצ/ה

את ההצעות ניתן להגיש בעברית, או אנגלית
חל איסור להמליץ על יותר ממועמד/ת אחד/ת
הצעות שלא יעמדו בכללי ההגשה, כפי שצוינו בתמצית ההנחיות לעיל – לא יידונו בוועדה
חברי הוועד לבחירת משיאות ומשיאי המשואות רשאים להמליץ על מועמדים נוספים לפי ראות עיניהם.

את ההצעות יש להגיש למשרדי הועד עד לתאריך 28.2.23

vaad@mbg.org.il

דגל ישראל 150X220