עדכון אירועי קפה חברותא

קהילה ורווחה • כניסות

קבצים מצורפים:

הר ערקוב טיול ראשון עם איתי שביט 2021

שלום רב לאנשי קהילת חברותא,

מקוות שאתם בטוב.

תחילת שנת הפעילות - מידע רב מועמס על ראשינו... שמרו את התאריכים!

תודה גדולה ועמוקה ליהודית זמל ולשוש זילברבוש על הפקת טיול חברותא לגדרה. היה מעניין ונעים ומהנה עד מאד. נחכה לטיולים הבאים!

תודה לאילנה שחף על חוג ספרות מעניין ומרחיב את הדעת. החוג יוצא לחופשה ויחזור לפעול אחת לחודש בינואר 2022.

לתשומת לב: מפגש קפה חברותא ביום א' יתקיים בחדר הסמינרים של מכון בן גוריון (הבניין מימין לשער הכניסה לישוב). כתמיד, המפגש יתחיל בשעה 11:00, מוזמנים לקפה החל מהשעה 10:30.

נתן ששה מציע לאנשי הגיל השלישי בדיקה של המזגנים בבתינו ללא תשלום. תיקון קל נכלל בבדיקה החינמית. אם יידרש תיקון של ממש, הבחירה בידי כל אחת ואחד אם להמשיך אתו בתהליך או להזמין טכנאי אחר.

תודה מקרב לנתן ששה על המחווה הנדיבה והיפה. מס. הטלפון שלו: 0532712190.

מירב קאודרס, רכזת קהילה תומכת מציעה סל מלא כל טוב באפשרויות לפעילות ולעזרות מסוגים שונים לאנשי הגיל השלישי. מצורף סקר ובו כל האפשרויות. הסקר משמש את צוות קהילה תומכת ללימוד הצרכים. לאחר שתגובש תכנית הפעולה, כל מי שירצה להיות חבר בקהילה תומכת יוכל לבחור כל שלושה חודשים שתיים מהאפשרויות המוצעות. במפגש חברותא הקרוב נקדיש לנושא כמה דקות ואף אביא 2-3 עותקים מודפסים לטובת מי שמעדיף למלא את הסקר בעותק ניר. מוזמנים גם להתקשר אל מירב או אלי ולבקש הבהרות.

קישור לסקר

שישי תרבותי ביום שישי האחרון בכל חודש מתקיים מפגש עם איש.ה מומחה בתחום כלשהו. המפגשים מתקיימים לפני הצהריים באולם המו"פ ברמת הנגב ומיועדים לציבור הרחב. הרשמה מראש של חמישה אנשים לפחות מזכה כל ישוב בהסעה למפגש ללא תוספת תשלום.

גיל שלישי צעיר - במועצה הולכת ומתגבשת מסגרת פעילות לבני ה 60-70 פלוס מינוס. במסגרת זו יוביל איתי שביט טיולים תחת הכותרת: קרוב לבית - רחוק מהעין. טיול ראשון ב 17.11 להר ערקוב. מצורף דף.

עזרה דיגיטלית לגיל השלישי - מחלקת הגיל השלישי במועצה יזמה ומבצעת את 'יום ד' הדיגיטלי'. בכל יום ד' בשעה 17:00 במשרד הועד ישבו מתנדבים, וגמלאים מוזמנים לבוא ולהתייעץ איתם בנושאים טכנולוגיים שונים או ללמוד מהם שימושים שונים בטלפון ובמחשב. אם יהיה צורך, המתנדב.ת יגיעו לבתים הפרטיים ויגישו את עזרתם שם. המעוניינים להגיע ביום ד' הקרוב 10.11 ישלחו לי בבקשה הודעת ווטסאפ. 0523876689

תכנית שנתית לחברותא - צוות חברותא נערך להגשה לועד תכנית עשייה לשנת 2022. מוזמנים מאד לכתוב לנו או להיפגש עם מי שמתאים לכם מאנשי הצוות ולהציע הצעותיכם.

דף חברותא לנובמבר מצורף בנפרד וכמובן יתעדכן במהלך החודש.

שבוע טוב - צוות חברותא